SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY

2019-02-03

Samorząd Uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich uczniów najmłodszych, młodych i trochę starszych (klasa 6, 7 i 8), miłośników tańca i dobrej zabawy  na SZKOLNY BAL KARNAWAŁOWY. Bal odbędzie się w czwartek  7.02.2019 r. w budynku szkoły od godziny 16.00 do godziny 19.00. Zabawę taneczną będzie prowadził wodzirej. Mile widziane stroje karnawałowe, kostiumy i dobre humory. Serdecznie zapraszamy.

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

2019-02-01

List do rodziców i opiekunów uczniów z informacjami na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych, które zostały zamieszczone na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji Narodowej, w tym do zwrócenia uwagi na bazę wypoczynku www.wypoczynek.men.gov.pl

List w załączniku

LIST GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO  i KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI

2019-02-01

List do rodziców i opiekunów uczniów dotyczy on przeciwdziałania zażywaniu substancji potocznie nazywanych „dopalaczami”.

List w załączniku

INFORMACJE DLA RODZICÓW UCZNIÓW VIII

2019-01-27

Materiały informacyjne do rodziców i opiekunów Uczniów VIII klasy dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Prezentacja dotycząca rekrutacji uczniów - załącznik

Prezentacja - Podwójny nabór 2019 - załącznik

I GŁÓWNEGO INSPEKTORA SANITARNEGO

2019-01-27

List do rodziców i opiekunów uczniów z apelem o docenienie wagi problemu, jakim jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom przed skutkami chorób zakaźnych.

List w załączniku

HARMONOGRAM WYWIADÓWEK I KONSULTACJI W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

załącznik

KALENDARZ SZKOLNY 2018/2019